fbpx

Київ готується до зустрічі Нового року. А бронзові малюки-засновники зігріті святковим вбранням

Рік тому група компаній «Текстиль-Контакт» стала співзасновником традиції – ділитися теплом з бронзовими малюками-засновниками міста. 

Ідея зігріти маленьких Кия, Щека, Хорива та Либідь прийшла редактору столичного відділу газети Олександру Марущаку. Задум вирядити в теплий одяг дітей-засновників схвалив автор скульптури Володимир Журавель. Команда «Текстиль-Контакт» пошила зимові костюми у старовинному стилі.

Сьогодні Київ готується до зустрічі Нового року. А бронзові малюки-засновники зігріті святковим вбранням. 

Віталій Кличко відзначив традицію на своїй сторінці в Facebook:

«Приготувалися вже до свят і бронзові малюки-засновники міста – Кий, Щек, Хорив і Либідь. Автор скульптурної композиції на Поштовій площі Володимир Журавель традиційно вбрав малюків у святковий одяг.

Словом, помічайте позитив і красу навколо, згадайте, як це було в дитинстві!»

Відеорепортаж, який передає святкову атмосферу та дарує відчуття тепла:

Друзі! Київ готується до зустрічі Нового року та створює святкову атмосферу в місті!Головну ялинку країни традиційно встановили на Софійській площі. На неї вже повісили гірлянди і закінчують прикрашати. Також на площі скоро з’являться «Чотири королівства» з казки про Лускунчика.Святкове українське містечко активно зводять на Контрактовій площі.Новорічні ярмарки розпочнуться з 14 грудня. А 19-го грудня, в день святого Миколая, о 19:00 ми урочисто запалимо вогні на головній красуні-ялинці.Загалом на новорічні свята запланували шість концертних програм на Софійській та Контрактовій площах.Приготувалися вже до свят і бронзові малюки-засновники міста – Кий, Щек, Хорив і Либідь. Автор скульптурної композиції на Поштовій площі Володимир Журавель традиційно вбрав малюків у святковий одяг.Словом, помічайте позитив і красу навколо, згадайте, як це було в дитинстві!☺️

Опубліковано Віталієм Кличком Пʼятниця, 13 грудня 2019 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *