Компанія «Текстиль-Контакт» – лідер на українському ринку легкої промисловості.

Холдинг займається продажем тканин вітчизняного виробництва, а також імпортованих матеріалів з країн Європи та Азії. Усі питання, що цікавлять щодо оптових закупівель, а також продажу, проводяться через центральний офіс компанії «Текстиль-Контакт» у м.Київ.

Це прискорює процедуру і дозволяє клієнту отримати замовлення на тканини оптом своєчасно у всіх регіонах України. З кожним оптовим покупцем менеджери працюють в індивідуальному порядку: проводять консультації щодо основних характестик тканин, викладають цінову політику і супроводжують процес документообігу.

30000

видів тканин на складах

5000000 кв. км.

тканин продано за період роботи компанії

Найкращі пропозиції для оптових клієнтів.

Для оптових покупців «Текстиль-Контакт» пропонує лояльні умови співробітництва, вигідні знижки та регулярні акційні пропозиції.

Головною конкурентною перевагою департаменту є широта, ексклюзивність та актуальність асортименту.

Появі асортиментної позиції департаменту передує моніторинг трендів світової моди. Фахівці департаменту на щорічних спеціалізованих виставках у Парижі та Мілані відстежують актуальні тенденції та нові технології у виробництві тканин.

Розміщення замовлення на поставку тканин здійснюється на рік вперед, з урахуванням актуальних рішень кольору та візерунку, типу й фактури матеріалу.

Основна мета – допомогти клієнту в реалізації ідей та задумів, з урахуванням світових тенденцій моди.

Ми допоможемо вам підібрати необхідну тканину і надамо зразки для формування колекції.

Департамент представляє тканини європейських виробників: Італії, Франції, Німеччини, Польщі, Прибалтики, Туреччини, України, а також виробників з країн Азії, Китаю та Кореї.

Широкий асортимент тканин для оформлення інтер’єрів квартир, офісів, готелів, ресторанів, концертних залів, театрів задовольняє найвибагливішого клієнта.

Найбільший в Україні склад декоративних тканин постійно оновлюється новими колекціями світових лідерів.

Департамент представляє тканини європейських виробників: Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, Польщі, Чехії, Греції, Туреччини, а також виробників з країн Азії – Китаю та Кореї.

Виставкова зала департаменту слугує шоурумом найбільших виробників тканин. Тут ви зможете оформити замовлення на тканину виробників, які не представлені у складській програмі «Текстиль-Контакту».

Широкий асортимент тканин, у тому числі власного виробництва.

Вибір тканин представлений у різних цінових діапазонах і задовольняє запити як оптових, так і роздрібних покупців. Велика складська програма дає змогу здійснювати оперативні поставки великих обсягів тканин у найкоротші терміни.

Основні асортиментні позиції тканин:

  • для домашнього текстилю та постільної білизни;
  • для форменого одягу та спецодягу;
  • технічного призначення;
  • неткані матеріали.

Департамент налагодив партнерські відносини з багатьма виробниками України, Білорусі, Узбекистану, Пакистану, Китаю, Туреччини.

Переваги покупки тканин оптом в «Текстиль-Контакт»:

  • співпраця з клієнтами по системі роздрібного продажу (відріз тканини від 30 см.), великого та дрібного опту;
  • автоматичне отримання додаткових знижок при покупці великого метражу тканин;
  • для великих оптових клієнтів ми надаємо індивідуальну ціну.