Підприємство «ТК-Спецодяг» вже 20-й рік на ринку України.

Ми пропонуємо широкий вибір сучасного спецодягу, робочого взуття та промислових засобів індивідуального захисту.

Наявність продукції на складах, висока якість, доступні ціни, сучасні тканини і фурнітура, дозволяє комплексно обслуговувати наших клієнтів будь-яких професій у будь-якому куточку країни.

Наш лозунг – комфорт та безпека!

WWW.tk-odyag.com.ua

Підприємство «ТК-Спецодяг» є складовою частиною «Текстиль-Контакту», яке спеціалізується на виробництві і реалізації робочого одягу (спецодягу), робочого взуття, засобів індивідуального захисту. На ринку України ми пропонуємо готовий сучасний одяг власного виробництва, яке відповідає всім вимогам часу, санітарно-гігієнічним нормам і нормам захисту виробництва та безпеки.

Постійно на складі в достатній кількості і в повному асортименті є робочі костюми, халати, напівкомбінезони з куртками, теплий і камуфльований одяг, одяг для працівників медичної та харчової галузі, форма для працівників служби охорони та інше.

Наш одяг не поступається за якістю кращим закордонним зразкам, має доступну ціну, приємний зовнішній вигляд і гарантований термін експлуатації. Також, у широкому асортименті завжди є робоче взуття.

Дуже велику увагу ми приділяємо якості нашої продукції, тому вся вона повинна пройти тестування в лабораторіях Українського Державного Сертифікаційного центру і має відповідні сертифікати.

Крім цього, ми виконуємо замовлення на пошиття спецодягу вищого класу з різною обробкою. За бажанням замовника, здійснюємо нанесення фірмових знаків та логотипів.

Ще один напрямок нашої діяльності – це промислові засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), використання яких забезпечує безпечні умови роботи при виконанні найрізноманітніших технологічних процесів. В асортименті – респіратори, протигази, монтажні каски, запобіжні пояси, діелектричні килимки, діелектричні боти, діелектричні рукавички, робочі рукавички, захисні окуляри, маски зварювальника, одяг короткого терміну використання. Всі кошти сертифіковані, мають відповідні паспорти і експлуатаційні документи.

КОМАНДА КОМПАНІЇ «ТК-СПЕЦОДЯГ»

АНВАР ХАТМУЛЛІН

Керуючий партнер»ТК-Спецодяг»

ЗАЛЕВСЬКА

АЛЛА БОГДАНІВНА

менеджер

КУЗЬМА

ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

менеджер

МИРОНЮК

НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

менеджер