Компанія Текстиль Контакт / ТК-Груп / ТК-Групп 

Текстиль Контакт – група компаній ТК-Груп – це більше ніж провідний оператор з продажу тканин. Насправді, це вже ціла родина людей та однодумців, які працюють багато років в цій галузі та задовольняють потреби ринку в будь-яких тканинах.

Ми співпрацюємо з відомими підприємствами легкої промисловості, із виробниками модного одягу, із державними структурами – за 23 роки лідерства бренд «Текстиль- Контакт» відомий як в Україні, так і за її межами.

www.tk-company.com.ua

23
года на рынке Украины

30000
наименований тканей

112 700 000 гривен
налогов в 2017 году

800
сотрудников

СХЕМА РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА “ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ”

Компанія «Текстиль-Контакт» є провідним оператором текстильного ринку і легкої промисловості України в цілому. Текстиль-Контакт – група компаній ТК-Груп – багатопрофільна структура, основними напрямками діяльності якої є:

  • експорт, оптово-роздрібний продаж тканин,
  • виробництво і реалізація текстильних виробів,
  • виготовлення спецодягу і військової форми,
  • пошиття верхнього повсякденного чоловічого, жіночого, дитячого одягу.

Завдяки високому професіоналізму і цілеспрямованості всього персоналу, впровадженню у виробництво і маркетингу сучасних, ефективних технологій компанія «Текстиль-Контакт» вдало веде діяльність на профільному ринку, вибудовуючи прозорі довгострокові відносини з постачальниками і замовниками.

Обсягів тканини на складах компанії «Текстиль-Контакт» досить, щоб обернути земну кулю екватором

Сьогодні ми не просто постачальники імпортної тканини на внутрішній ринок України. Ми давно переросли цей рівень. Текстиль Контакт – група компаній ТК-Груп в професійному середовищі сприймається як компанія, здатна вирішити профільні завдання будь-якого рівня: від постачання кілометрів спеціалізованої тканини для потреб Української залізниці до безперебійного забезпечення всіх великих швацьких фабрик країни високоякісною сировиною в декількох товарних категоріях. А допомагає нам працювати в різних напрямках грамотна організація комунікаційних служб, високий кадровий ресурс і колосальне бажання розвиватися далі.

КОМАНДА КОМПАНІЇ “ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ”

Олександр Дмитренко

Генеральний директор “Текстиль-Контакт”

Андрій Приймак

Директор департаменту х/б і сумішевих тканин

Світлана Ечко

Директор департаменту тканин для одягу

Олена Волосевич

Директор департаменту декоративних тканин