ТК-Домашній Текстиль – національний виробник!

ТК-Домашній Текстиль, отримав почесний статус національного виробника від Української асоціації підприємств легкої промисловості “Укрлегпром”. Це надзвичайно значне досягнення для нас, оскільки ми пишаємося тим, що майже вся наша продукція створюється в Україні.

Завдяки нашим зусиллям, ми створили понад 500 робочих місць і надаємо можливість українцям працювати відповідно до своїх кваліфікацій та забезпечувати свої родини. Наші виробничі потужності знаходяться у Києві, Одесі та Чернігові. І ми не зупиняємося на цьому: наразі ми будуємо нову сучасну фабрику в Одесі, що дозволить нам створити ще понад 100 робочих місць.

Ми пишаємося своїм статусом національного виробника і прагнемо продовжувати розвивати українське виробництво. Ми віримо в потенціал нашої країни та вміння українців створювати високоякісні товари. Ми прагнемо, щоб наші клієнти мали можливість обирати українську продукцію, що сприяє зміцненню економіки та збереженню робочих місць для наших співвітчизників.


Ми вдячні за вашу підтримку та довіру. Зараз, більше ніж будь-коли раніше, важливо підтримувати українських виробників та сприяти розвитку нашої країни. Разом ми можемо зробити багато для створення кращого майбутнього для всіх українців. Долучайтеся до нас і обирайте продукцію ТК-Домашній текстиль, яка виробляється з любов’ю та дбайливістю прямо тут, в Україні. Дякуємо, що ви з нами!