ТК-Спецодяг

«ТК-Спецодяг»  – компанія, що спеціалізується на спецодязі вже понад 20 років на ринку України та є частиною групи компаній «Текстиль-Контакт».

«ТК-Спецодяг» – широкий вибір сучасного спецодягу, робочого взуття та промислових засобів індивідуального захисту.

Наявність продукції на складах, висока якість, доступні ціни, сучасні тканини і фурнітура – дозволяють комплексно обслуговувати клієнтів будь-яких професій у будь-якому куточку країни.

Наш лозунг – комфорт та безпека!

Постійно на складі в достатній кількості і в повному асортименті є робочі костюми, халати, напівкомбінезони з куртками, теплий і камуфльований одяг, одяг для працівників медичної та харчової галузі, форма для працівників служби охорони та інше.

Наш одяг не поступається за якістю кращим закордонним зразкам, має доступну ціну, приємний зовнішній вигляд і гарантований термін експлуатації. 

Ми приділяємо велику увагу якості нашої продукції, тому кожен виріб проходить тестування в лабораторіях Українського Державного Сертифікаційного центру і має відповідні сертифікати.

Ми виконуємо замовлення на пошиття спецодягу вищого класу з різною обробкою. За бажанням замовника, здійснюємо нанесення фірмових знаків та логотипів.

Ще один напрямок нашої діяльності – це промислові засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), використання яких забезпечує безпечні умови роботи при виконанні найрізноманітніших технологічних процесів. 

В асортименті – респіратори, протигази, монтажні каски, запобіжні пояси, діелектричні килимки, діелектричні боти, діелектричні рукавички, робочі рукавички, захисні окуляри, маски зварювальника, одяг короткого терміну використання. 

Всі вироби сертифіковані, мають відповідні паспорти і експлуатаційні документи.