ТК-Чернігів — текстильний комбінат з виробництва тканин

Текстильний комбінат «ТК-Чернігів» виготовляє тканини для спецодягу, формені та водозахисні матеріали. Багато замовлень на тканини для великих клієнтів з Євросоюзу.

Фабрика була придбана у занедбаному стані. Відновлення почалося восени 2018 року. Були проведені ремонтні роботи по відновленню старого обладнання фабрики. Пізніше на виробництво закупили в Італії нові виробничі лінії. Окрім них, змонтували сучасні системи вентиляції, що підвищують безпеку виробництва..

Связаться с ТК-Чернигов

Текстильна фабрика ТК-ДТ-Чернігів
м. Чернігів, вул. Текстильників, 1

53 000 000 гривень
інвестувала група компаній
«Текстиль-Контакт» за підсумками 2018 р.

150
співробітників — запланований штат
текстильного виробництва «ТК-Чернігів»

Нещодавно текстильний комбінат «ТК-Чернігів» закінчив оптимізацію енергоресурсів, запустивши окрему котельню з котлами пароутворення. Тепер необхідне в виробничому процесі утворення пари, відбувається від котлів на паливних пелетах, а не від електричних парогенераторів.

Модернізація дозволила у 6 разів знизити енергоспоживання підприємства. В абсолютних цифрах економія складе близько 400 тис. грн. у місяць.

Одночасно з оптимізацією, на виробництві нещодавно налагодили випуск ситцевих тканин. До цього ситець випускався в Узбекистані, але тепер його виробництво перевели в Україну.

Також на підприємстві запускається випуск тканини «Грета» для спецодягу. Її склад — 80% поліефір і 20% бавовна.

Незабаром на підприємстві планується запуск італійської машини плоского друку для випуску постільної білизни і домашнього текстилю.

Довідка

За підсумками 2018 року група компаній «Текстиль-Контакт» інвестувала в виробничі потужності «ТК-Чернігів» 53 млн. грн. Ще близько 100 млн. грн. планує вкласти до кінця 2019 року. Запланований штат текстильного виробництва — 150 осіб.