Голова “Текстиль-Контакт” розповів про важливість корпоративної культури на SUP DAY FORUM

 

Спілка Спілка українських підприємців 18 квітня відсвяткувала річницю свого заснування традиційною зустріччю SUP DAY FORUM. Його справедливо називають найвизначнішою подією бізнес-світу України, де обговорюються актуальні для підприємництва теми, презентують себе нові гравці, зав’язуються знайомства та закладається основа для нових проектів.

Цього року спікерами форуму стали представники понад 20 успішних бізнес-проектів, а загалом у заходах взяли участь 700 осіб. Усі учасники визнали, что з виступів спікерів почерпнули нові знання та інсайти, мотивацію, ідеї для подальшого розвитку.

Цьогорічна ключова тема форуму: “Building bridges. Партнерство – замість конкуренції, обмін досвідом і нетворкінг – замість відособленого «ніхто не знає мій ринок краще, ніж я сам». Тема єднання та взаємовигідного обміну прозвучала в обговореннях широкого кола питань: від нової “цифрової” економіки до спілкування з клієнтами та корпоративної культури.

Засновник “Текстиль-Контакт” Олександр Соколовський, виступаючи на SUP DAY FORUM, наголосив на важливості розвиненої корпоративної культури для здорової мотивації працівників та успішної роботи команди. У “Текстиль-Контакт” вважають, що запорука добрих результатів компанії – це організація спільного відпочинку, розваг, спортивних занять для працівників. У холдингу є власні команди із різних видів спорту, корпоративна база для відпочинку, сімейні свята та розважальні заходи. Креативні конкурси для працівників сприяють розкриттю їхніх талантів та формуванню позитивного враження від своєї роботи. І нарешті, у компаніях “Текстиль-Контакт” існують заохочення та відзнаки для працівників за роки, проведені у компанії.

У СУП нагадали, що рівно рік тому у квітні, на початку передвиборчих перегонів, бізнес-організації України оголосили “Топ-10 вимог бізнесу до влади”. Саме за цими напрямками СУП очікує ефективного діалогу з новообраним президентом України В.Зеленським, який висловив солідарність із вимогами підприємців під час своєї передвиборчої зустрічі з представниками бізнесу.

Серед ключових пріоритетів бізнесу – прозорі та рівні умови для підприємців, продовження економічних та правових реформ, європейський вектор та виконання вимог МВФ. У СУП також озвучили кроки, яких очікують від голови держави відразу після інавгурації: скасування двох застарілих законів 1990-х років щодо регулювання цін на нотаріальні послуги та щодо штрафів за порушення норм регулювання обігу готівки.