Група компаній «Текстиль-Контакт» ділиться підсумками 2019 року

На початку 2019 року ми опублікували «ТОП 10 конкурентних переваг групи компаній «Текстиль-Контакт»

Сьогодні, закінчуючи 2019 рік, підводимо підсумки та ділимось досягненнями, якими пишаються усі працівники групи компаній.

Група компаній «Текстиль-Контакт» увійшла до всеукраїнського рейтингу «Топ-20 найважливіших інвестиційних проектів», опублікованих виданням «Власть денег».

Орган сертифікації «РосУкрСефт» видав сертифікат, який підтверджує, що система менеджменту якості «Текстиль-Контакт» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

До групи компаній «Текстиль-Контакт» увійшла сучасна швейна фабрика «ТК-Лубни». На початку року працювала 98 працівників, сьогодні вже 115. Протягом року стабільна загрузка, що дозволяє оновити обладнання та надати гідні умови праці.

«ТК-Домашній текстиль» розпочав будівництво сучасної фабрики в місті Одеса, загальною площею майже 2000 м2, завдяки якій буде створено близько 100 робочих місць.

«ТК-Домашній Текстиль» створив сучасне виробництво у місті Києві, до складу якого входять цех з пошиву домашнього текстилю, цех з пошиву професійного та дитячого одягу, стьобально-вишивальне виробництво. Створено понад 100 робочих місць.

Швейна фабрика «ТК-Стиль» відкрила учбовий центр «Школа швейної майстерності» у партнерстві з Чернігівського ТПП. Це вплинуло на кількість працівників, яка у 2019 році збільшилася у 2 рази.

Міжнародний експерт Geoffrey Willis –  CEO компанії «Trigon Select» оцінив швейну фабрику «ТК-Стиль» на рівні AAA, що означає – стандарт світового рівня.

«ТК-Стиль» прийняв участь в ТМ до Німеччини, де було відібрано 10 найкращих фабрик України, серед яких наша фабрика.

«Текстиль-Контакт» підтвердив екологічність еко-сумок та отримав сертифікат від організації «Жива Планета». 

«ТК-Домашній Текстиль» у колаборації с дизайнером Віктором Анісімовим, запустив у виробництво новий унікальний продукт – плед-трансформер 4в1.

Група компаній «Текстиль-Контакт» – це команда. І це найбільше досягнення!

Дякуємо кожному! 

Happy New TEXTILE year!