"Текстиль-Контакт" отримав нагороду ФРУ у номінації “Креативна індустрія”

 

11 квітня в Українському домі у Києві пройшов ХІ З’їзд роботодавців України. Учасники спільно оприлюднили Маніфест роботодавців України, де представники великої промисловості озвучили свої консолідовані вимоги до політиків напередодні виборів. Також відбулося нагородження переможців у номінаціях рейтингу Федерації роботодавців України “Лідери бізнесу в Україні: динаміка та відповідальність-2018”. Голові групи компаній “Текстиль-Контакт” Олександру Соколовському була вручена нагорода у номінації “Креативна індустрія”.

Напередодні “Текстиль-Контакт” відсвяткував 24-річчя з дня заснування. За свою історію у майже чверть століття холдинг відзначився не лише креативним та професійним підходом у створенні вітчизняного текстилю, а й розвиненою корпоративною культурою, відомою далеко за межами холдингу.

Делегати та експерти З’їзду роботодавців України обговорювали такі важливі передумови розвитку української промисловості, як економічне зростання, запобігання трудовій міграції, зміцнення позицій України на європейському та світовому ринку.

Під час форуму був ухвалений Маніфест роботодавців України. До нього приєдналися найбільші гравці в українському промисловому виробництві, які сумарно генерують до 70% українського ВВП та створили понад 5 млн робочих місць.

Основу Маніфесту склали 16 законопроектів, які, на думку ФРУ, дадуть можливість уже в 2020 році досягти, щонайменше, 7% економічного зростання в України, що перевищуватиме минулорічний показник – 3%. У Маніфесті пропонується кілька кроків, які допоможуть досягти економічного зростання. Серед них – законопроект під гаслом “Купуй українське – плати українцям”, який дозволить реалізувати виробничий потенціал України у багатьох галузях, в тому числі високотехнологічних. Пропонується також збільшення частки несировинного експорту, зміна фінансово-кредитної політики держави та запровадження “інвестиційної візи” з метою покращення умов для інвесторів. Значного збільшення ВВП, на думку експертів, можливо досягти шляхом повернення до України 7-9 млн заробітчан та створення для них достатньої кількості робочих місць на батьківщині.