Швейна фабрика “ТК-Стиль” пройшла аудит соціальної відповідальності підприємства – SMETA

На швейній фабриці «ТК-Стиль», що входить до групи компаній «Текстиль-Контакт» пройшов аудит SMETA.

Sedex Members EThical Audit – це аудит, в ході якого проводиться оцінка відповідності підприємства встановленим вимогам за чотирма основними сферами: охорона праці та виробничої безпеки, довкілля, умови праці та ділова репутація постачальника.

Результати аудиту соціальної відповідальності SMETA визнаються в більш ніж 160 країнах світу і є вагомим і незаперечним аргументом у підтвердженні дотримання підприємством етичних норм зовнішніх і внутрішніх бізнес-процесів компанії.

Аудит був проведений компанією CEPOVETT (Франція), яка не перший рік тісно співпрацює з «ТК-Стиль» і мала, не раз, можливість переконатися у високій якості відшитих фабрикою виробів.

Протягом 3 днів, провідним штатним аудитором, компанією «SGS Ukraine» з’ясовувалася відповідність «ТК-Стиль» стандарту SMETA 4-Pillar.

В ході аудиту, було проведено безліч заходів по дослідженню соціального захисту працівників фабрики. Аудитом були охоплені виробничі підрозділи, допоміжні служби та адміністрація. Також проводились групові та індивідуальні інтерв’ю з основними робітниками, робітниками допоміжних служб, включаючи охоронців і прибиральниць, а також працівниками офісу. Велика увага була зосереджена розгляду та аналізу відповідної документації.

В результаті детально проведеного аудиту було встановлено, що умови роботи на фабриці «ТК-Стиль» відповідає всім нормам і вимогам стандарту SMETA 4-Pillar. На підприємстві працівникам забезпечені всі умови безпечної праці, робочий час відповідає вимогам національного законодавства та галузевим стандартам, відсутня дискримінація, і підприємство керується положеннями, які в повній мірі охороняють права працівників.

Звіти по аудиту SMETA публікуються безпосередньо в системі SEDEX (Supplier Ethical Data Exchange) – відомої у всьому світі базі даних про трудові відносини в мережі постачальників.

Кожна компанія, що пройшла аудит SMETA, отримує свій індивідуальний ідентифікаційний код. Результати соціального аудиту Responsible Sourcing (він же аудит SMETA) визнаються всіма учасниками програми AIM-PROGRESS, завдяки чому підприємство отримує можливість скоротити кількість аудитів і ділитися інформацією про пройдені аудити з усіма зацікавленими особами (партнери, клієнти), зареєстрованими на платформі SEDEX.

Група компаній «Текстиль-Контакт» вітає керівництво «ТК-Стиль» з успішним проходженням аудиту. Результати перевірки підтверджують, на європейському рівні, не тільки високий рівень якості виробництва, а й високий ступінь соціальної відповідальності підприємства. Гарантує всім нашим українським і міжнародним партнерам, що на підприємстві групи «Текстиль-Контакт» дотримуються всіх європейськіх вимог з охорони праці та захисту співробітників.