fbpx

Засновники Києва на Поштовій площі переодяглися у вишиванки

Пам’ятник малюкам-засновникам Києва на Поштовій площі знову видозмінився. Бронзові Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь отримали у подарунок яскраві вишиванки. 

«Сьогодні вся країна відзначає День вишиванки. І за традицією бронзові малюки теж вбралися у яскраві костюми. Ми оновили костюми малюків, які були на них рік тому і прикрасили їх до свята. На бронзових обличчях малюків залишилися захисні маски як нагадування про те, що карантин ще не закінчено і потрібно берегти себе», – розповів сайту «Сьогодні» Володимир Журавель, автор пам’ятника малюкам-засновникам Києва на Поштовій площі.

Традицію одягати пам’ятник на Поштовій площі у різні костюми почали журналісти «Сьогодні» в грудні 2018 року. Цю ідею підтримав автор пам’ятника Володимир Журавель і компанія «Текстиль-Контакт». До Дня вишиванки охоче приєдналася компанія «ТК-Фурнітура», майстри якої пошили бронзовим статуям костюми.

 

Віталій Кличко — поділився відео, у якому Столичні пам’ятники заспівали до Дня Києва. У відео ми зустріли і бронзових малюків у костюмах до Дня вишиванки!

 

Столичні пам'ятники заспівали до Дня Києва

Друзі! Цими вихідними Київ відзначатиме свій день народження.Не буде традиційних масових святкувань. Усі заходи передбачені в онлайн форматі. Але кожен з нас може зізнатися в любові до свого міста, прогулятися улюбленими місцями. Опублікувати фото і відео Києва.На честь свята нашого улюбленого міста заспівали навіть столичні пам’ятники:) «Старий київський романс» любові до Києва зазвучав голосами солістів капели Ревуцького, квартеру «Імпресіо» та Анни Зарецької. В аранжуванні керівника капели Ревуцького Олександра Круковського.Наша столиця – найгарніша і найдушевніша!:)Насолоджуйтеся Києвом, любіть його! Твій Київ – твоя історія!

Опубліковано Віталієм Кличком Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *