ТК-Фурнитура

Компанія «ТК-Фурнітура» активно і динамічно працює на ринку України з 1999 року.

За цей час ми розширили асортимент збільшили обсяги продажів, отримали широку популярність, досягли поваги і визнання з боку вітчизняних і зарубіжних компаній, великих виробників, малих і середніх підприємств, простих споживачів.

Головною метою даного часу є розвиток швейної нитки в Україні.

Ми завжди відкриті до співпраці як з покупцями, так і з постачальниками-виробниками.

123 человека
работают в ТК-Фурнитура

5000000 пуговиц
на складах в Украине

456 киллометров
ниток в день изготавливается на фабрике “Барва“

15000
наименований ассортимента

Компанія «ТК-Фурнітура» активно й динамічно працює на ринку України з 1999 року. За цей час ми розширили асортимент продукції, збільшили об’єми продажів, здобули широку популярність, досягли поваги та визнання з боку вітчизняних та зарубіжних компаній, великих виробників, малих та середніх підприємств, простих споживачів. Усе це свідчить про те, що ми втілюємо в життя наші принципи: індивідуальній підхід до кожного клієнта, найвищий рівень обслуговування, помірні ціни, гарантія якості. Наша компанія відбирає для вас найкраще з того, що є на світовому ринку товарів швейної фурнітури та швейного обладнання.

Ми не прагнемо поставляти дешеві товари, керуючись лише низькою ціною і надприбутками «ширпотребу». Ми вміємо цінувати працю наших клієнтів, для яких знаходимо оптимальне співвідношення якості й ціни. Як важливо, щоб робота не переривалась через неякісний витратний матеріал чи застаріле нерентабельне обладнання. Тому ТК-Фурнітура працює тільки з найкращими виробниками і забезпечує комплексне постачання швейної фурнітури та обладнання на підприємства швейної, взуттєвої, шкіряної, меблевої та інших галузей промисловості.

Асортимент продукції, що ми поставляємо, перевищує 15 тисяч найменувань. ТК-Фурнітура є торгівельним, офіційним та ексклюзивним представником в Україні більш як півтора десятка брендів світового рівня. Ми співпрацюємо з більш як 2000 гуртових покупців швейної фурнітури — великі фабрики, цехи, ательє або просто любителі домашнього рукоділля.

Ми створили та розвиваємо оптову та роздрібну мережу філій по всій Україні. Робота кожного представництва — складу чи магазину — узгоджена із загальною стратегією фірми. Наші ціни, рівень обслуговування, якість товарів і послуг — єдині для всіх регіонів, для всієї оптової та роздрібної мережі. Поставки охоплюють усю Україну, наші філії працюють у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Хмельницькому.

Досягнувши таких великих здобутків, ми не спочиваємо на лаврах, не стоїмо на місці — ми працюємо, удосконалюємося, зростаємо, рухаємося вперед, вивчаємо й запроваджуємо інновації, сучасні технології та розробки, підіймаємо планку якості та відповідальності, відчуваємо віяння моди і цінуємо стабільність класики.

ВАЛЕРІЙ РИБАС

Директор “ТК-Фурнітура”

facebook=”https://www.facebook.com/valery.rybas
email “manager@tk-furnitura.com.ua”
phone (044) 507-17-00