Група “Текстиль-Контакт” увійшла до Топ-20 найважливіших інвесторів України

Група компаній “Текстиль-Контакт” увійшла до всеукраїнського рейтингу “Топ-20 найважливіших інвестиційних проектів”, опублікованих виданням “Власть денег”.

Холдинг “Текстиль-Контакт”, поряд із іншими великими бізнесами України, такими як Київстар, ДТЕК, Арселор Міттал, став, на думку видання, точкою зростання та технологічного оновлення в економічному розвиткові країни.

Рейтинг формувався за двома критеріями:

  • уже вкладені в економіку України масштабні кошти;
  • плани інвестування в Україні на 2019 рік (заплановані обсяги вкладень, важливість проектів для розвитку регіону та галузі, модернізація умов праці та створення робочих місць).

Мета створення рейтингу Топ-20 українських інвесторів – підкреслити позитивну динаміку економічного розвитку України, в якому ключову участь беруть великі та успішні компанії. Розглядаючи інвесторів з різних регіонів країни та різних галузей діяльності, видання брало до уваги офіційну інформацію про компанію, новини про неї у ЗМІ, експертну думку.

Серед інвестпроектів “Текстиль-Контакт” 2019 року були особливо відзначені запуск виробництва на новій швейній фабриці у Лубнах, де виконуються комплексні державні замовлення з пошиття військової форми та спецодягу (97 нових робочих місць), а також розширення виробництва на “ТК-Домашній Текстиль” в Одесі (+50 робочих місць). Також ділове видання не обійшло увагою запланований цього року запуск “ТК-Чернігів”, виробнича потужність якого очікується на рівні 2-3 млн погонних метрів тканини на рік. На підприємстві буде створено, за умови повної виробничої потужності, до 180 робочих місць.

За 2018 рік кількість співробітників по групі TK-Group склало 944 особи (для всіх підприємств компаній “ТК-Фурнітура”, “ТК-Спецодяг”, “ТК-Домашній Текстиль”, ТОВ “Текстиль-Контакт”). За кожного з працівників бюджет України отримав близько 140 тис. грн податків. Загальна сума податків від групи компаній склала 131,5 млн грн.

Минулого року “Текстиль-Контакт” потрапив до Топ-20 найкращих роботодавців України.