На виробництво “ТК-Чернігів”, що стартує, прибуло італійське обладнання

 

  Дочірнє підприємство “Текстиль-Контакт”, комбінат “ПО ТК-Чернігів”, прийняв довгоочікувану партію нового оздоблювального обладнання з Італії. Завдяки швидкій та професійній роботі з розвантаження та розміщення, нове обладнання вже з понеділка можно починати підключати, а з 31 березня – запускати виробництво.

Як повідомив на своїй сторінці Facebook голова групи компаній “Текстиль-Контакт” Олександр Соколовський, під нове обладнання уже у квітні планується створити на комбінаті 25 додаткових робочих місць, а до кінця року – довести кількість робітників до 100. На даний момент на підприємстві працевлаштовано 28 осіб, які займаються надалкою та запуском обладнання. При цьому, підприємство вже встигло випустити пробні тканини на оздоблення.

“Цього тижня пройшло одночасно 6 фур б/у оздоблювального обладнання, закупленого на аукціоні в Італії у січні 2019 року. Їх потрібно було оперативно розвантажити та відпустити, а обладнання, важке й негабаритне, вивантажити та розставити. І з вівторка з 8 ранку до 10 вечора щодня було гаряче! Але справилися, і зараз директор фабрики Володимир Ярмоленко відзвітував, що усе готове! Дякую вам усім, мені не вірилося, що тижня вистачить!” – прокоментував О.Соколовський.

“Текстиль-Контакт” придбав своє друге підприємство у Чернігові у 2018 році. Фабрик відновлюється з повністю неробочого стану, проводиться ремонт та відладка старого обладнання. Виробниче об’єднання “ТК-Чернігів” (за адресою вул. Текстильників, 1) буде займатися фарбуванням та обробкою х/б тканин з Білорусі та Узбекістану. Зокрема, буде виготовлятися спецтканина для військових та інших потреб.

Перше чернігівське підприємство холдингу “Текстиль-Контакт” – комбінат “ТК-Стиль” (вул. Інструментальна, 6) – успішно функціонує уже 15 років. На комбінаті працюють 125 співробітників, зокрема – 75 швачок, і планується розширення штату.