В Одесі зводять новий виробничий комплекс “ТК-Домашній Текстиль”: вже готовий перший поверх

 

“ТК-Домашній Текстиль” планує вже цього року збільшити виробничі потужності, що допоможе компанії зберегти позиції лідера на українському ринку. З цією метою в Одесі будується додатковий виробничий комплекс компанії.

Днями завершили будівництво першого поверху майбутньої триповерхової будівлі, залили перекриття між першим та другим поверхом та розпочинають спорудження другого поверху. Згідно з планом, завершать будівництво та обробку приміщень корпусу вже у травні, а влітку розпочнуть монтаж нової виробничої лінійки.

За словами керівника “ТК-Домашній Текстиль” Володимира Марценюка, додатковий промисловий об’єкт дозволить створити на підприємстві 50 нових робочих місць, встановити передове обладнання та розширити асортимент продукції.

Одеська фабрика увійшла до складу групи компаній “Текстиль-Контакт” чотири роки тому. Промисловий об’єкт був придбаний у майже неробочому стані, із занедбаними виробничими лініями. В результаті інвестицій, на сьогодні підприємство має оборот у десятки мільйонів гривень та є лідером в Україні з виробництва постільного текстилю. На фабриці працевлаштовано 60 фахівців. Виробнича площа фабрики на сьогодні складає 2000 кв. м.

[ux_gallery ids=”10230,10228,10226,10224,10222,10220,10218,10216,10214,10212,10210,10208,10206,10204,10202″ style=”normal” type=”slider” columns=”1″ slider_nav_style=”simple” slider_nav_position=”outside” slider_bullets=”true” auto_slide=”4000″ image_height=”56.25%” image_size=”original”]

Завдяки новій будівлі, територія підприємства збільшиться майже у два рази. На першому поверсі цеху розташують склади, другий і третій будуть обладнані під виробничі цехи з новим обладнанням для виробництва. Так, планується придбати надсучасну стьобану машину, яка дозволить працювати у 5 разів продуктивніше. Ріжуча машина – інший вид передового обладнання, яке може замінити собою цілий закрійний цех.

Голова групи “Текстиль-Контакт” Олександр Соколовський зазначив, що розширення виробництва викликане підвищеним попитом на дану продукцію, що має бути підкріплений пропозицією. На нову будівлю буде витрачено близько 30 млн грн, і ця сума повністю покривається ресурсами холдингу.  

“Ми плануємо трансформувати наявне виробництво, об’єднавши його з новими машинами. Це дасть можливість знизити виробничий брак, підвищити продуктивність, полегшити працю людей. Фахівець буде контролювати роботу устаткування, а основні фізичні процеси будуть виконувати машини”, – підкреслив О.Соколовський.