Перша в Україні фабрика ниток «Барва» випустила карту кольорів ниток

Група компаній «Текстиль-Контакт» – лідер на ринку легкої промисловості країни, продовжує свій розвиток. Півроку тому компанія «ТК-Фурнітура», яка входить до складу групи компаній «Текстиль-Контакт» відкрила першу в Україні фабрику ниток «Барва». Асортимент фабрики предствлений ​​нитками різного виробничого призначення і компанія вже отримала позитивні відгуки про якість продукції від наших клієнтів.

Сьогодні, з великим задоволенням, хочемо повідомити, що випущена перша карта кольорів Фабрики ниток «Барва».
У ній представлено 180 кольорів, які пофарбовані в промислових обсягах. У палітру вкладено багато сил і старань технологів-колористів.

Перші карти будуть роздані постійним клієнтам «ТК-Фурнітура». Охочих особисто побачити і оцінити якість нової продукції, компанія запрошує з 17 по 20 липня на виставку «Leather and Shoes», яка буде проходити в Міжнародному Виставковому центрі (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

За словами власника групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександра Соколовського, сировина для ниток закуповується у відомої корейської компанії. Продукція постійно проходить перевірку на екологічну безпеку і алергенність, відрізняється міцністю і відповідає всім стандартам якості.