«Текстиль-Контакт» за лаштунками: з друку виходить колективна книга «Текстильні посмішки»

Книга «Текстильні посмішки» – це унікальне видання, яке об’єднало в собі історії від 105 авторів-співробітників групи компаній «Текстиль-Контакт». Видання дає можливість простежити всю історію компанії очима її працівників. І зовсім скоро «Текстильні посмішки» виходять з друку.

Історія книги почалася в 2017 році зі створення фейсбук-групи «ТК-Посмішка :))». У ній діючі і колишні співробітники «Текстиль-Контакт» почали ділитися своїми веселими історіями. Основна частина оповідань була пов’язана з роботою на підприємствах групи «Текстиль-Контакт», але деякі історії виривалися за рамки «робочого кола». Незабаром таких розповідей стало більше сотні, і через деякий час у засновника групи «Текстиль-Контакт» Олександра Соколовського виникла думка, що такі історії можуть бути цікавими не тільки всередині колективу. Так зародилася ідея об’єднати всі розповіді «Текстиль-Контакт» в одне видання.

«Текстильні посмішки» – це дійсно унікальна книга:

  • Вона буде цікава тим, хто хоче побачити, як створюється командний дух на підприємстві;
  • Тим, хто цікавиться реальною історією створення великої компанії, буде цікаво подивитися на раритетні фотографії та скани документів;
  • Спільна творчість людей, об’єднаних корпоративним духом і історією, стане прикладом для багатьох підприємств, які прагнуть створити цілісний та згуртований колектив;
  • І, звичайно ж, книга буде цікава тим, хто хоче прочитати легкі і смішні історії;

 

Ось, до речі, одна з історій від Тані Шатц:

Був чудовий п’ятничний ранок, і я вирішила показати Олександру Беньяміновичу новий текст для нашого сайту. Без зайвої скромності заявляю, що текст був інформативним і дуже цікавим про парк-скульптури. Але раптом моє дітище – мій текст починають безжально черкати:

– Таня, тут все не так! Цей абзац зайвий, а цю пропозицію треба переставити. Хоча ні, повернемо той зайвий абзац сюди. А ось це слово замінимо. А ось сюди впишемо …. а це перефразовуємо …

– А може не треба? – запитала я.

Але в погляді Олександра побачила непохитність. Бадьоро побряківая кайданами вирушила в кабінет переписувати. Розібравши на покресленому листочку всі правки, повернулася в кабінет до шефа:

– Ну як? Краще?

– Ну таке собі, – і знову на аркуші почали з’являтися закреслення, стрілочки, нові слова …

Текст в цей день я переписувала раз шість. І кожен раз виходило «таке собі».

– Таня, ну ти ж так добре пишеш! Що з тобою сьогодні? Може з сьомого разу вийде?

– Може і вийде, – відповіла я без ентузіазму, похованого глибоко під численними правками.

Попила кави з цукерками і, набравшись нахабства, принесла шефові першу версію тексту зі словами: «Ось тепер точно добре вийшло! Краще нікуди”. Олександр Беньяминович уважно прочитав текст і сказав:

– О! Ось це супер! Так і залишаємо. Можеш, якщо хочеш.

Мораль цієї байки така: Якщо робиш свою роботу добре, то рано чи пізно її оцінять)) Правда, більше в кабінеті Соколовського по п’ятницях не з’являлася. Не мій день))

Безумовно, все автори книги «Текстильні посмішки» першими отримають її в подарунок. Також книгу отримають усі співробітники підприємств групи «Текстиль-Контакт». У роздрібний продаж потрапить невелика кількість примірників, тому тим, хто хоче насолодитися цим унікальним твором варто поквапитися!

Для замовлення книги «Текстильні-усмішки» залишайте заявку на сайтах групи компаній «Текстиль-Контакт» або на фейсбук-сторінці «Текстиль-Контакту». Поспішайте! Тим, хто замовить книгу до її презентації, ми зробимо знижку!

Замовити книгу “Текстильні посмішки” можна заповнивши цю форму: