Еко Сумки від "Текстиль-Контакт": збережемо планету чистою!

 

Група компаній “Текстиль-Контакт” на чолі з засновником Олександром Соколовським приєдналася до всесвітньої ініціативи скорочення споживання пластикових пакетів. Ба більше, холдинг запропонував здорову і модну альтернативу пластику – багаторазову текстильну Еко Сумку.

Як повідомляє Фейсбук-сторінка групи компаній, майданчиком для втілення екологічної позиції став партнерський проект “Кураж-Базар”. “Текстиль-Контакт” цьогоріч підтримав ініціативу про повну відмову від пластикових пакетів на території заходу, запропонувавши на заміну економічні сумки з тканини.

Екологічні багаторазові сумки-шопери припали до душі відвідувачам “Кураж-Базару” завдяки актуальним дизайнерським принтам, гарній якості виробів і вигідною ціною.

Еко Сумки – соціальний проект “Текстиль-Контакт”

У компанії підкреслюють, що проект – перш за все, соціальний, спрямований на збереження чистоти міста, країни і цілої планети. Кошти, зібрані від продажу Еко Сумок, підуть на благодійні проекти.

Менеджмент “Текстиль-Контакт” і голова холдингу Олександр Соколовський висловлюють занепокоєння з приводу того, що в Україні поряд з інтенсивним споживанням одноразової упаковки, не приділяється достатньо уваги переробці сміття. Тільки 3% усіх відходів сортується, все інше спалюється або зберігається на гігантських полігонах.

У компанії закликають всіх українців відповідально ставитися до збереження навколишнього середовища і долучатися до культури сортування побутових відходів в своєму повсякденному житті. Зокрема, рекомендується тримати вдома кілька контейнерів для різних видів сміття, ретельно очищувати пластик від залишків їжі або побутової хімії, а також правильно утилізувати стаканчики з-під кави – вони повинні перероблятися з пластиком, а не з папером!